Najlepszy album ślubny

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, nic więc dziwnego, że każdy pragnie, aby ten dzień został jak najlepiej utrwalony, co oczywiście nie wydarzy się bez pomocy dobrego fotografa. No dobrze, ale zdjęcia gotowe i co dalej? Potrzebny będzie jakiś odpowiedni album, jaki więc wybrać?

Album ślubny powinien pasować do osobowości pary młodej i stylu, jaki im najbardziej odpowiada. Jeżeli cały ślub i wesele miało charakter tradycyjny, to niech i album taki pozostanie. Tradycyjny album na zdjęcia charakteryzuje się tym, że zdjęcia są wklejane, a kolejne jego strony przekładane delikatnym pergaminem. W okienku na okładce takiego albumu umieszcza się często zdjęcie pary młodej, a cały album utrzymany jest w klasycznym i eleganckim stylu — każdy z nas zna taką formę przechowywania zdjęć. Jeżeli ktoś chciałby nieco zaszaleć, polecam album ze zdjęciami nadrukowanymi na kolejnych stronach, tzw. fotoksiążkę. W takim albumie istnieje możliwość zastosowania kartek miękkich, jak również kart sztywnych, wykonanych z cienkiego kartonu.
Fotoksiążka to nowy sposób prezentowania fotografii, który przypadł do gustu już nie jednej parze młodej. Jest to niezwykle spersonalizowany projekt, można sobie wybrać jakie zdjęcia znajdą się na konkretnych stronach, wybrać okładkę, rozmiar albumu, kolor — praktycznie wszystko zależy od nas. Plusem tego rozwiązania jest również trwałość, minusem jednak cena — jest o wiele wyższa niż tradycyjna forma.

fotoksiazka_najtaniej

Wiele fotografów ma dzisiaj w swojej ofercie wykonanie takich właśnie albumów, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem tego odpowiedniego, warto jednak dobrze poszukać, żeby nie przepłacić, ceny są bardzo zróżnicowane, dlatego polecam poświęcić trochę czasu na znalezienie atrakcyjnej oferty. Album ślubny to pamiątka na całe życie, niech więc będzie jak najpiękniejszy!