Obsługa eventów firmowych


Mamy olbrzymie doświadczenie w branży transportowej i cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów. Oferujemy niezwykle przystępne i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma organizatorami wydarzeń. Dbamy o naszych klientów i zapewniamy usług najwyższej jakości.

Oferujemy komfortowe, bezpieczne i niezawodne przewozy autokarowe od wielu lat. Dlatego, jeśli szukasz jakości i doświadczenia, zadzwoń do nas. Nasza duża flota nowoczesnych autokarów zapewnia idealny transport Twoich gości do i z hoteli, lotnisk i dworców kolejowych na miejsca imprez. Zapewniamy wygodne warunki podróżowania i miłą atmosferę. Mamy bogate doświadczenie w zakresie obsługi wszystkich wielkości grup.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wynajem autokarów do obsługi eventu. Pojazdy  te mają najwyższą specyfikację. Gwarantują wysoki komfort siedzenia, na pokładzie znajduje się WC i monitory LCD z płaskim ekranem. W standardzie znajduje się również klimatyzacja. Nasz zespół sprzedawców  jest przyjazny i doświadczony, chętnie omówi z Tobą Twój plan i dostosuje Twoje wymagania odnośnie wynajmu autokarów. W ten sposób zaprojektujemy Ci na pewno niezwykle konkurencyjną ofertę. Nasi kierowcy również są bardzo doświadczeni i niezwykle uprzejmi.