Pamiątka ze ślubu

Tuż przed ustaloną datą ślubu, przyszli Państwo Młodzi wpadają w wir przygotowań. Jest wiele spraw, które trzeba zapiąć na ostatni guzik. Głowę przyszłej żony zaprzątają ostatnie poprawki sukni ślubnej. To też ostatni dzwonek na kupienie eleganckiego garnituru lub fraka dla Pana Młodego. Obsługa sali weselnej wprowadza ostatnie zmiany do zaplanowanej karty dań, mając na uwadze preferencje gości. Orkiestra lub zespół dopytują o wybrany repertuar, wodzirej przygotowuje zabawy, w które zaangażuje weselników.

Każda para chce zapamiętać ten szczególny dzień jak najlepiej. Na weselu dzieje się jednak tak dużo, że Państwo Młodzi nie są w stanie dokładnie zarejestrować każdego momentu. Z pomocą przychodzi starannie wykonany album ślubny. Zebrane fotografie z wesela stanowią doskonałą pamiątkę tego niepowtarzalnego wydarzenia. Młodzi mogą poprosić zaproszonych gości o wspólne zdjęcia i w albumie zachować pamięć o wszystkich tych, którzy dzielili z nimi najważniejszy moment w ich życiu.
 
Album fotograficzny przygotowany dla Młodej Pary może zawierać również zdjęcia wykonane na specjalnie zorganizowanej sesji ślubnej.

Zwykle odbywa się ona jakiś czas po weselu. Młoda żona jeszcze raz zakłada białą suknię, a mąż wyciąga z szafy ślubny garnitur. Popularnością cieszą się zdjęcia plenerowe, na łonie natury, nad rzeką albo na łące. Wiele par decyduje się również na zabawną sesję, która nawiązuje w jakiś sposób do ich charakterów i zainteresowań.

Pan Młody jest zapalonym piłkarzem? Świetnie! Niech jego ukochana żona stanie na bramce i spróbuje w długiej sukni obronić strzelony rzut karny. Taka sesja to świetna zabawa dla małżonków. Wykonane zdjęcia zapewnią mnóstwo radości na wiele wspólnie spędzonych lat.